| DonyHD a întrebat:

am o intrebare mai ciudata. nu stiu daca mai sunt virgin sau nu straight face laughing adica am facut sex normal si oral si nu mi s-a rupt "ata" adica e ca la inceput nicio schimbare. mersi funda

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca ai facut sex, nu mai esti virgin.
Si oricine ti-a spus ca frenul(ata) se rupe la primul contact sexual, nu stia ce vorbeste.
Peste 50% din barbati,il au toata viata nerupt.
Virginitatea la baieti nu tine de ruperea frenului(a atei) ci de momentul in care au avut primul contact sexual.
Iar tu, nu mai esti virgin.
Citeste urmatorul copy paste, pentru stiinta ta:

Frenul sau aţa penisului- reprezinta o bucata subtire de carne care se afla pe partea inferioara a penisului si uneste corpul acestuia de gland pe o lungime de aproximativ 1 – 2 cm. Ruperea frenului nu are legatura cu pierderea virginitatii la barbat, deoarece aceasta bucatica de carne nu se rupe de obicei la primul act sexual. Frenul se poate rupe chiar la multi ani dupa primul contact sexual, iar la unii barbati nu se rupe niciodata. Cauzele in urma carora frenul cedeaza sunt mai multe. La unii barbati frenul(aţa) este foarte subtire si cedeaza mai usor, iar la altii mai groasa si cedeaza mai greu. In majoritatea cazurilor se rupe atunci cand lubrifierea in timpul actului sexual lipseste sau este insuficienta. Ruptura frenului ( atei) este insotita de sangerari, la fel ca la femei dupa ce himenul se rupe, dar in majoritatea cazurilor la barbat cantitatea de sange este putin mai mare.Asadar frenul penisului nu are treaba cu virginitatea barbatului. Barbatul nu mai este virgin dupa primul contact sexual, fie ca in timpul lui i s-a rupt sau nu frenul.

Nu pot sa pun aici link-ul,pentru ca contine si fotografii care nu sunt potrivite site-ului, daca ai vreo curiozitate, ti-l pot trimite intr-un mesaj privat.
Banuiesc ca te-ai lamurit complet!

| DonyHD explică (pentru greece12):

Multumesc mi-a fost de ajutor rasp si poti sa imi trimiti linkul prin PM o zi buna happy

| greece12 a răspuns (pentru DonyHD):

Ti l-am trimis.
Sunt doar doua fotografii,in plus, fata de ce ti-am dat copy paste, in raspunsul initial.

| Ralf1971 a răspuns (pentru greece12):

Ai dreptate, dar la ameriindieni daca un baiat nu mai era virgin, nu mai avea voie sa se insoare.

8 răspunsuri:
| melissa99 a răspuns:

Nu mai esti nu trebuie sa tii sa rupa chestia aia sorry nu stiu asa de bine romaneste si nu stiu cum se sp la aia dar nu mai esti virgina la altele se rup si curge sange la altele nu pentru ca ii mai elastic dar dupa ce ai facut-o clar ca nu mai estihappy

| melissa99 a răspuns (pentru melissa99):

Omg sorry am crezut ca esti fataaaaaaalaughing))))) hahahahahha la baieti nu stiu deci sorryyy ahahahaha

| viavo a răspuns:

Da frate e normal esti virgin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu mai esti virgin.Ai primit explicatii ample de la Greece12. Poti trai toata viata fara a ti se rupe, asta nu te afecteaza in nici un fel.Numai bine.

| alecsasweet a răspuns:

Ca sa fii mai machio taio cu foarfecul