| anonim_4396 a întrebat:

Mersi ca mi-ai rupt picioarele, cap sec.
Intrebare: De ce ai facut asta?

Răspuns Câştigător
| Mokaxoxo a răspuns:

Mi-a spus єχcєєℓ ca daca nu iti rup picioarele mi le va rupe pe ale mele.Dar ale mele sunt prea kawaii...

17 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Miroseau urât.

| zurick a răspuns:

Bai daca vrei da-ma in judecata... Oricum toti o sa creada ca-s psihopata(reusesc eu)

| єχcєєℓ a răspuns:

Bă decât să îți intre planta aia în corp și să ți se infecteze tot corpul mai bine că ți-am zdrobit picioarele... știi să nu vină planta și să îți acapareze corpul.Ooo la fel ca în The Ruins.

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Dar eu voiam sa devin un om-planta. Ti-am mai spus de multe ori ca asta mi-am dorit in toata viata mea.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

În filmul ăla i-au zdrobit picioarele cu pietre, iar tipei i-au tăiat abdomenul parțial ca să smulgă rădăcinile.
devil

| AtsukoKure a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ce diabolic esti Domnule Exceel!

| Musique a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Te uiți prea mult la filme.

| Neverwas a răspuns:

Am scurte momente de pierdere a constintei. Probabil te aflai prin preajma cand asta mi s-a intamplat. happy

| anonim_4396 explică (pentru Neverwas):

Cum ai de gand sa te revansezi?

| Neverwas a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai...iti cumpar scaun cu rotile!

| anonim_4396 explică (pentru Neverwas):

Nu imi trebuie, de ce sa merg cand pot zbura?
Mai bine imi iei dulciuri, bine?

| Neverwas a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti cumpar un magazin intreg cu dulciuri!
Te rog sa nu ma dai in judecata!

| anonim_4396 explică (pentru Neverwas):

Batem palma.

| Killeramaster a răspuns:

Băă, te salvam de la șarpe ce atâta._. O să îmi mulțumești mai târziu!

P.S. Ia porțiunea asta magică și îți vor crește la loc cum au fost în 5 minute.

| anonim_4396 explică (pentru Killeramaster):

Nu te-ai gandit ca eu intentionat am lasat sarpele sa ma muste?

| Killeramaster a răspuns (pentru anonim_4396):

Doreai să mori și nu știam eu? ___.

| Killeramaster a răspuns (pentru Killeramaster):

*.___.