| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru barbatii de pe TPU, una cam ciudata ce-i drept...voi va radeti parul de pe **** piciorului, respectiv de pe degetele de la picioare?

Mie imi creste de exemplu pe degetul mare de la picioare si pe **** piciorului, cum ar fi in paralel pe mana daca ma intelegeti.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De asa ceva nu am auzit, mi ai iluminat in seara asta

| aXy99 a răspuns:

Ce inseamna ****?

Nu, nu mi-l rad. Doar daca mi-l iau si de pe brat/antebrat, respectiv picior, triceps sural, cvadriceps, biceps femural etc.

| Necunoscut112 a răspuns:

Da, e ok să îl iei, dar lama nu cred că e cea mai bună variantă. Cel mai ok ar fi cu ceară. Daca e ras cu lama, in doua zile e la loc.