| Antonia_4783 a întrebat:

Salut.TPU. Am o intrebare, plac un baiat din scoala mentionez ca e din clasa a 8 a si eu a 6 a el e foarte dragut. Ma observa ma saluta dar eu ma pierd cand face asta si chiar cred ca si el ma place, dar nu sunt singura. Nu vreau sa ma laud dar pe mine ma plac multi baieti din clasa/scoala si vreau sa fie cu mine dar nu vreau sa fiu cu ei... Daca ma puteti ajuta >>plz! Funda~~~

1 răspuns:
| dincolodevise a răspuns:

Te pierzi? nu.nu ai nimic de pierdut.zambeste-i si ai grija sa nu-l pierzi. daca nu ai curaj sa vorbesti cu el fata in fata. puteti vorbi mai intai pe mess sau la tel.si iti spun eu ca toate lucrurile astea va vor apropia.