| Antonia_4783 a întrebat:

TPU.Imi place de un baiat din scoala mentionez ce e din clasa a8 a si eu a 6 a. Eu cred ca si el ma place, ma observa ma saluta dar cand face asta ma cam pierd si ii spun cu timiditate "salut". Eu cred ca el ar trebui sa faca primul pas nu eu dar spun ca eu sunt noua in scoala si el a fost primul care ma salutat din celelante clase si chiar m-a intrebat cum ma cheama dar nu stiam aproape nimic despre el si eram cam confuza... Mentionez ca de cand am venit in aceasta scoala am primit o gramada de invitatii in oras si o gramada de baieti ma salutau...si chiar unele fete dunt geloasepe mine dar nu ma intereseaza. Vreau sa stiu chiar daca ma place acel baiat si atat. Ms.TPU. Funda~~~~~~

Răspuns Câştigător
| albastrualb77 a răspuns:

Pai eu una zic ca ar trebui sa il intrebi direct daca te place sau nu, e cel mai cinstit lucru ca sa poti sa afli.

2 răspunsuri:
| Otilikaa a răspuns:

Am fost in aceiasi situatie ca si a ta dar stii ce s-a intimplat el cu toate fetele era asa si am aflat ca nu ma place dar tu poti sa aflii printr-un mod nedirect deexxemplu sa pui pe cineva sa intrebe ce crede despre tine sau sai trimiti ceva de genul,, Pune-mi o intrebare pe care nu ai avut niciodata curajul sa mi-o pui (blush) (blush) (ch). Trimite mesajul (E) mai departe si o sa vezi ce intrebari primesti :-D worried (Y) (v) (fr).Hai sa vad ce intrebare primesc eu acum?]'' daca vrei mai multe ceva de genul acesta contacteaza-ma in privat. funda? happy

| fripturici a răspuns:

Normal ca te-au invitat, erai fata noua, nu alea cu care s-au obisnuit in ultimii 8 ani...

asteapta sa ajungi la liceu cu lucrurile astea si apuca-te si citeste si invata si nu mai pierde vremea pe net, ca mine...tongue