| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, uleiul pentru bebelusi poate fi folosit ca lubrifiant pentru masturbare? Dau funda

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Încearca, nimeni nu poate stii cum reactioneaza in cazul tau, deoarece fiecare este diferit.

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate fi folosit pentru orice activitate. Cresterea parului, a IQ-ului, etc, etc. laughing

| doctorandus a răspuns:

Dependenta de masturbare nu este o tulburare mentala recunoscuta de DSM-5, ICD-10 sau ICD-11.

| ShepardDaftw a răspuns (pentru doctorandus):

Da oricum nu sunt dependent

| Donsavas a răspuns:

Esti dependent de masturbare...

| Marius22222222222 a răspuns:

Sz dc ar trebui lubrifiat pentru lba?

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Dalove struck

| ciocanelul69 a răspuns:

Deci nu imi vine sa cred ca mai exista oameni care fac asta, ma bucur sa te cunosc. Da, este o experienta unica, recomand sa folositi si bebelusul pe post de pensula.