| anonimmm1122345 a întrebat:

am o mare mare problema! deci de catvea luni imi place de un baiat. Si lui i-a placut de mine si m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna si l-am refuzat din cauza prietenei mele.
De atunci nu prea am mai vorbit, si in iarna ne-am intalnit si am primit provocare sa ne sarutam

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu ai o mare problema, ci o mare fericire. Nu ti-a placut?

| stark47 a răspuns:

Nu este bine sa refuzi ceea ce iti doresti doar pentru a satisface orgoliul cuiva, chiar daca iti este prietena. poate esti inca prea tanara ca sa intelegi cum trebuie sa fie o prietena.iar a doua fraza nu are nici un sens