| IoanaPuppy31 a întrebat:

am o mare problema.Acum doua saptamani fix am avut sex neprotejat, baiatu a avut experienta si nu a ejaculat in mine. Eram in a 4a zi inainte de ovulatie adica ziua in care ai 15% sanse sa ramai gravida (cu ejaculare). Baiatul a fost sigur ca nu a ejaculat. Acum 3 zile m-am simtit foarte rau, am luat un virus din familia mea si am varsat toata noaptea si m-a internat in spital.In dimineata asta dupa 10 zile de la ovulatie cand de obicei se intampla acea sangerare de implantare am vazut o pata de sange, ca mereu cand imi vine ciclul, am descoperit dimineata.Am aceleasi simptome care le am de obicei sani moi, durere de burta si culoarea sangelui este normala ca la fiecare ciclu si mi-a curs binisor.Acum am pus un tampon, daca se umple banuiesc ca nu poate fi vorba de o sarcina nu? Medicul a spus ca menstruatia poate sa imi vina mai repede din cauza cum am fost bolnava. Am mai patit sa imi vina mai repede inainte dar mai tarziu nu. Pareri?

1 răspuns:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

De ce neprotejat?! Va lipseste adrenalina?!
Lichidul preejaculator poate contine zeci de mii de omuleti care te pot lasa insarcinata!
E foarte trist ca atat de putin te respecta, incat nu ii pasa!
Daca te parasetse azi maine sa nu te miri!