| pupu_7309 a întrebat:

Buna fetelor.am si eu o problema.acum maxim o luna am facut sex neprotejat cu iubitul meu in timpul menstruatiei dar el nu a ejaculat in mine.luna aceasta ar trebui sa imi vina menstruatia. dar acum cateva zile au inceput sa apara dureri de sani si cresterea acestora.as vrea sa stiu sunt insarcinata sau este din cauza menstruatiei?

Răspuns Câştigător
| Ellenna a răspuns:

Eu cred ca sunt simptome premenstruale tongue Daca iti intarzie ciclul, cumpara un test de sarcina (pentru orice eventualitate ) :*

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Greu de spus. Totusi, e cam devreme pentru semne de sarcina. La minim 21 de zile de la contactul sexual (sau minim 7 zile de intrerupere a contraceptivelor) poti face un test de sarcina din prima urina de dimineata.

| Crinutzaaa a răspuns:

Fa un test de sarcina tongue

| LoveNiki a răspuns:

Daca te uiti la alte intrebari poti ramane insarcinata si daca nu ejaculeaza in tinewinking. Dar daca zici ca trebuie sa iti vina ciclu eu zic sa mai astepti 4-5 zile / 1 saptamana, iar daca nu iti vine i-a un test de sarcina big grin.

Fundita?

| pupu_7309 explică:

Ms mult pentru ajutor...

| Mihaela_6236 a răspuns:

Cumpara un test de sarcina si vezi!winking