| 48KRazvan a întrebat:

Am o mare problema... dupa ce m-am masturbat timp de 20min mi-a "murit" penisul si nu reusesc sa il fac sa stea in stare erecta. Credeti ca este ceva grav? Cel mai bun raspuns primeste funda!

11 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Mai faci o pauza de 3 zile si vezi ca-si va reveni cocoselul tau.

| Azµre a răspuns:

Renunță la masturbare!

| DorelExpertu a răspuns:

Nu iti fa griji, nu e nimic in maxim o saptamana, minim cateva minute va fi pregatit, da sa ai grija sa ii dai un impuls, ceva xxx ca sa se mai ridicehappy, probabil i s-a facut rau de la cat l-ai chinuitlaughingrolling on the floor

| TheSmith a răspuns:

Mai dai 20 de minute sa isi revina!

| DOARoVIATA a răspuns:

Asa vei ramane! ai ramas fara energia vitala! o sa ramai un impotent fara femei care va folosi viagra toata viata ca nu a siut cand sa o lase in pace pe manuela
funda?

| 48KRazvan explică (pentru DOARoVIATA):

Si-a revenit deja stai tu calm.

| Bitza91 a răspuns:

Fa-i o resuscitare! Adica leaga 2 fire de el si baga-le in priza.Sa vezi la urma ce teapan sta xD

| Darkangelzn a răspuns:

Nu cred ca e o problema grava dar nute mai masturba o perioada de timp.Cam vreo 2 saptamani si dupa aceea poti sa te masturbezi iar. Funda?!

| Azµre a răspuns (pentru Darkangelzn):

Numai cereți funde! Cerșeala este urmată de suspendarea contului.

| nbanike14 a răspuns:

Nu e! Stai linistit in maxim 2 zile isi revine ai sa vezihappy!

| MCMinecraft a răspuns:

Este grav sa stii ii trebuie resuscitare adic inca o masturbare in fortaa