| danutz3000 a întrebat:

am o mare problema in dragoste...Sa va povestesc:
Pai totul a inceput acum 4 luni cand m-am "combinat" cu o fata, iar apoi a inceput samiplaca de alta si... fosta prietena are de toate si o iubesc aceasta are mai multe adica na ce poate avea o fata dar are 11 ani eu insa am 13 dar ea este impreuna cu un fraier de la mine din clasa care nici salut nu-i spune cand trece pe langa ea ziceti-mi si mie cum so cuceresc va rog mult...

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Vb cu ea date pe langa ea zambestei fate ca o intelegi ca iti pasa de ea. arata-i ca esti sincer ca iti place de ea zambestei ajut-o askulto. bag-o in seama fa rost de id ei (sa vada ca o cauti) fa-i complimente" ai ochii frumosi. iti sta f bine cu bluza asta". si o so cuceresti.si chiar daca nu o cuceresti macar o sa credea despre tine ca esti un b de treabahappy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rosemarie a răspuns:

Pai.pff...spune-i adevarul: ca inca iti mia place de ea. nu cred ca o iubesti. nu poti sa iubesti la 13 ani pe cineva dupa 4 luni... oricum, eu daca as fi in locul ei as aprecia daca un baiat mi-ar spune asta. si chiar m-as impaca cu el, dac ainca l-as placea.
dar. daca tu crezi ca nu ai curajul treci la metode mai...nesimtitelaughingca sa spun asa
pune pe cineva sa o intrebe daca te place
A. daca spune ca da atunci treci l aurmatoarea etapa: desparte-l de prietenul ei. vezi tu cum.o pui pe o fata de la tine sa se dea la el cand trece ea.chesti. tu te duci o consolezi, ea e uimita si hop: happy end.
B. daca spune ca nu atunci fa-o sa te placa. fi dulce cu ea, fetelor le place asta, crede-ma. fa-i complimente de fata cu altii si poarta-te frumos cu ea in publichappy apoi...incerci din nou chestia cu placutulhappy pana spune dahappy
sau.varianta C: uito!
oricum. fete sunt peste tothappy daca nu e ea vor mia fi alte 96786687664

| Kheeda a răspuns:

Imprieteneste-te cu ea, petrece cat mai mult timp in jurul ei.

| Georgiana_4769 a răspuns:

Spune-i adevarul ca o placi mult si daca poate sa-ti mai dea o sansa ca sa-i arati cu adevarat cu te poti comporta cu ea :*!

| danutz3000 explică:

Treaba e ca petrec multi timp in jurul ei dar nu prea apreciaza sau ceva de genu e faza ca mi se pare ca si ea ma place dr are timiditate ff mare na mersi pentru raspunsurile voastrebig grin

| danutz3000 explică:

Treaba e ca eu deja am o rebutaie ca baiat de treba si am id ei eu ma impc bine eapp cu tortibig grin deci... multumesc pentru rasunsuri sa vad la care dau funda ca am multe raspunsuri cstigatoare