| LexuKrys a întrebat:

Am o mare problema. Iubita mea are o perna de la un fost iubit de-al ei de care nu se desparte. Adica nu vrea sa o arunce. S-a facut urata. Sa prafosat si nu o arunca. Azi m-a enervat asa tare incat am aruncat-o pe geam. A fugit pe scari dupa ea si dupa mine nu e in stare sa coboare pana in fata blocului. I-am zis ca daca o arunca ii iau eu alta la fel. I-am zis k ma despart de ea daca nu o arunca si ea a zis ca perna ramane acasă... Deci voi ce parere aveti. Daca ar fi sa aleaga ar alege perna. Voi ce ati face in locul meu sad?

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Alta cale...

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E dusa cu capul

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea nu vrea sa renunte la perna de la fostul prieten, inseamna ca inca il mai iubeste si il doreste sa se intoarca la ea. Daca tie iti place situatia asta, continua relatia cu ea, daca nu iti place atunci renunta la ea, ca mai sunt fete pe pamantul asta.

| SkyPilot a răspuns:

M-as desparti de fata. E cu tine dar se gandeste la fostul. Poate si cand face sex cu tine inchide ochii, miroase perna si se gandeste la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că își iubește și acum fostul prieten, și ține la acea pernă pentru că atunci când o iubea îi punea perna sub fund și ia plăcut atât de mult că nu-l poate uita.

| frostxtq a răspuns:

Inseamna ca l-a iubit si inca il iubeste pe fostul prieten, de aceea nu vrea sa se desparta de un lucru daruit de el.
Iti sugerezi sa renunti la ea, nu te iubeste deloc din moment ce alege perna in locul tau. E absurd. Nu stiu cum ai stat pana acum.

| andrei690 a răspuns:

Du-te frate nu te supara dar esti orb! Las-o naiba cu perna ei ca intr-un an fuge inapoi la fostul iubit!
Pai cum stau cu tine da nu ma despart de ala ce nu ti e clar? Las-o sa plece ca e slaba!

| Dianaoprescu a răspuns:

Poate e doar o amintire la care tine. Nu trebuie neaparat sa il iubeasca pe fostul ca sa vrea sa pastreze perna. Poate doar ii place perna aia si e ceva sentimental legat de ea. Tu nu poti si nici nu ai dreputl sa ii "furi" amintirile sau sa o obligi sa le uite. Daca ai avea incredere in ea nu ti-ar sta o perna in cale si atata timp cat e cu tine si nu cu ala e clar ca vrea ceva cu tine. Gnadeste inainte sa faci prostii. Poti pierde o relatie din cauza unei perne!