| elena3358 a întrebat:

Am o mica problema si choar nu stiu ce sa mai fac am 15 ani si ma intilnesc cu un baiat de 17 ani. colegile mele zic ca el nu ma iubeste si ca doar is bate joc de mine. spunind ca are pe alta. si ca doar e un joc... vreau sa ma ajutati si sa-mi dat un sfat sincer sa fiu nu mai stiu ce sa fac. m-am saturat sa pling noaptile.va rogg.

4 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Probabil este sunt geloase si iti vor raul sau chiar asa este.

| hoinaru a răspuns:

Dragostea nu e niciodata usoara si daca ar fi ne-am plictisi repede unul de altul. Lumea spune multe si sa decizi care este adevarul este dificil in aceste conditii. Daca acele colege iti sunt si prietene, care iti vor binele, atunci ia seama la cuvintele lor si infruntat-ti prietenul. Daca nu iti sunt prietene acelasi sfat... infrunta-l. Oricare ar fi adevarul esti tanara, viata e scurta si baieti ai sa mai intalnesti. Nu merita sa versi lacrimi pntru cineva care nu te iubeste, nu te respecta si care te trateaza ca "un joc". Fii barbata happy si pune piciorul in prag altfel vei avea de "tras" mai tarziu. Toate cele bune.

| alinbrd a răspuns:

Rezolvare problema =dezvirgineazate ca suferi cam mult, sincer

| animedrawy12 a răspuns:

Mai bine poarta o discutie sincera cu prietenul tau, si intreaba-ti prietenele despre ce fata cred ele ca este vorba si vorbeste cu ea.fii calma si degeaba plangi pentru un baiat, si apropo de cat timp sunteti impreuna fiindca daca de putin timp nu ai de ce sa plangi degeaba. funda?