| ToxBoy a întrebat:

Am o micuta problema, am 18 ani, iar cand sunt cu prietena mea si avem un sarut mai pasional ma ud pur si simplu pe boxeri. Stiu ca sunt atras de ea sexual dar vreau sa stiu daca este normal si sanatos plus ca ma simt foarte jenat cand se intampla asta

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar din momentul in care penisul intra in erectie din cauza unei excitatii si mai ales in cazurile in care excitatia este foarte intensa, cele 2 glande bulbouretrale intra automat/instantaneu in functiune si produc in mod continu lichid preejaculator. Cantitatea de lichid preejaculator produs poate sa varieze de la un individ la altul in limite foarte largi : de la foarte mica la excesiv de multa. Se pare ca in cazul tau glandele bulbouretrale (Cowper) produc o cantitate cu atat mai mare de lichid preejaculator, cu cat nivelul excitatiei devine mai intens. In concluzie se poate concluziona si afirma ca ceea ce ti se intampla se incadreaza in... NORMALITATE. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E normal ce patesti dar nu se intampla constant doar asa rar

| ToxBoy explică (pentru mgtow):

Se intampla destul de des

| darrio2007 a răspuns:

Este normal mai ales cand te exciti zdravan.

| Mosotti a răspuns:

De ce sa te simti jenat? Te uzi ca esti foarte excitat si iese putina sperma, boxeri te referi la chiloti probabil. E ceva ce se intampla fara sa vrei, nu poti fi jenat una la mana de o chestie pentru care nu esti vinovat, a doua la mana de o chestie care nu e deloc nasoala, si fetele se uda unele la chiloti cand sunt excitate.

| Goete a răspuns (pentru Mosotti):

Iese sperma, nu? Si la fete tot sperma iese?
Nu iese nici un strop de sperma, este lichidul care are rol lubrifiant. Documenteaza-te

| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta, este normal ce ti se intampla.