| kilometru0 a întrebat:

am o nelamurire, dupa actul sexual a ramas ceva umed pe prezervativ si apoi si pe piciroul meu ( prezervativul nu era spart si nu a fost pentru prima daca cand s-a intamplat )! Ce ar putea fi? Si ar putea ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Acel lichid care a fost pe prezervativ si pe piciorul tau, este lichidul pe care il elimina orice fata in timpul actului esxual. Nu poate ramane gravida.

8 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Fata are si ea secretiile ei in timpul actului si seamana foarte mult cu alte tale.
Daca nu ati gresit ceva in felul cum ati folosit prezervativul, posibilitatea de a ramane este zero.

| Neo12 a răspuns:

Bună.
Aceste lucruri se petrec pentru că înainte să faceţi s-x, nu vă informaţi suficient.
Citeşte pe internet despre prezervativ.
Îţi las mai jos un articol:
http://www.seximus.ro/articole/prezervativ_info.php
Fiţi mai atenţi!
O seară bună!

| SkyPilot a răspuns (pentru Neo12):

Daca citesti asa ceva inainte de a face "s-x" adormi big grin Mi-a placut faza cu istoria, este exact ce le trebuie celor doi inainte de a se apuca de treaba.

| Neo12 a răspuns (pentru SkyPilot):

Nu ai înţeles ce am vrut să spun.
Nu le-am sugerat să citească înainte să se dezbrace.
Majoritatea persoanelor fac sex aşa cum le vine, puţini se informează.
După îi vezi că întreabă: oare sunt gravidă? oare a rămas gravidă? oare are vreo boală? oare pnm.
M-am plictisit de ăştia.

| SkyPilot a răspuns (pentru Neo12):

De inteles am inteles, dar nu am putut rezista tentatiei unei glume happy

| Neo12 a răspuns (pentru SkyPilot):

Am înţeles.

| intelboss a răspuns:

E de la tine e normal te-ai excitat si atunci vaginul tau secreta un lichid care face mai usor actul sexual si mai placut si probabil ca a produs mai mult deoarece te-ai exitat destul de mult

| porumbeistar a răspuns:

Nu cred ca ar putea sa ramana insarcinata. mi s-a intamplat si mie asta, tot asa m-am speriat!