| Suciu_Abel_2000 a întrebat:

am o nelamurire! Imi face ceva politia daca am intretinut relatii sexuale cu o fata cand avea 13 ani ea fiind virgina? Eu aveam 17 ani, acum am 18 se ia in considerare? Am intretinut relatii sexuale cu ea si si dupa ce am indeplinit 18 ani si a ramas insarcinata dar a avortat? Daca tatal ei merge la politie ce se poate intampla?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti face puscarie pentru relatii sexuale cu minori. Ea cum a avortat? Singură?

| Iulian03 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu pentru asta ci pentru ca fata nu are 15 ani. Sexul e liber de la 15 ani in sus! Daca avea 15 ani si el 18 nu era problema

| Suciu_Abel_2000 explică (pentru darrio2007):

Cu parintii

| darrio2007 a răspuns (pentru Suciu_Abel_2000):

Si nu ti-a zis nimic tatal ei?

| Suciu_Abel_2000 explică (pentru darrio2007):

A zis ca daca nu o iau de nevasta depune plangere da gen tata nu e de acord

| darrio2007 a răspuns (pentru Suciu_Abel_2000):

Si daca ala depune plangere, ce o sa mai zica taica-tu?

| GdX a răspuns:

Eh...nimic. Te baga la corupere de minori si acum ca ai 18 ani poti face puscarie. Dar acum vorbind serios, tu nu gandesti lucid? Cum naiba sa lasi insarcinata o fata de 14 ani? Din punctul meu de vedere ar trebui sa iei ani grei de puscarie. Asta meriti. Cu riscul sa imi stearga admini comentariul, mai bine nu te dadeai de gol aici pe site.

| Suciu_Abel_2000 explică (pentru GdX):

Era o nelamurire si e poveste lunga noi ne iubeam dar nah nu ne am dat seama

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar cam trebui sa devii chiar ingrijorat in cazul in care tatal fetei dezvirginate va avea intentia sa depuna la politie o reclamatie in care va preciza ca fiica inca minora a ramas insarcinata si a fost necesara interventia medicala pentru a fi oprita evolutia sarcinii.
Atat diferenta de varsta dintre voi, cat mai ales faptul ca fata are varsta mai mica de 15 ani, conform legislatiei aflate in vigoare in tara noastra, iti poate provoca probleme foarte mari. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Poliția nu are ce să facă, dar un procuror, apoi un judecător... da.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca tatal fetei depune plangere... atunci da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu vreau raul nimănui, dar ai facut-o groasa rau de tot...
Uita-te prin legi sa vezi.

| tup3u a răspuns:

Nu cred că ar mai fi dovezi, doar martori dacă au fost, cam târziu pentru depus plângere, oricum erați amândoi minori și nu prea mai are ce să-ți facă.

| marinelmafiotu a răspuns:

Doua lanturi si o catusa