| jagr a întrebat:

am o nelamurire. M-am combinat cu o fata astazi pe care o cunosteam de cateva luni. Faze e ca la scoala era ok, vorbeam ne sarutam. Dar in seara asta mi-a dat mesaj ca vrea sa ne despartim pentru un timp, ca sa ne cunoastem mai bine. Oare o sa ramanem impreuna?

Răspuns Câştigător
| r3ally a răspuns:

Nu! La scoala a fost totul ok doar pentru ca nu vroia sa iti spuna in fata k nu ai fost asa cum s-a asteptat ea! prin mesaj i s-a parut mai simplu. Nu iti fa griji, vei gasi alta fatawinking

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca o sa ramaneti impreuna, gaseste-ti alta care sa te iubeasca

Răspuns utilizator avertizat
| Purec a răspuns:

Cauta-ti alta

| Încrucişătorul a răspuns:

Timpu trece si vei vedea mai multe.

| neutrino a răspuns:

Nu.

| Mlov3u4ever a răspuns:

Nu,gaseste-ti pe alt cineva.Bafta!happy

| yubyta123 a răspuns:

Cum va cunoasteti mai bine daca va despartiti? ca sa va cunoasteti mai bine trebuie sa fiti prieteni, sa iesiti impreuna la diverse petreceri, sa fiti singuri, sa vorbiti despre ce vreti amandoi si sa fiti tandri unul cu celalalt

| RaluNico a răspuns:

Eu cred ca aceea ce ea ti.a spus este doar un pretext, o scuza.
cu siguranta nu mai vrea sa fiti impreuna...
ceea ce ti a spus a fost doar o scuza..ca sa nu te raneasca.
dar lasa...mai sunt fete, nu?smug