| Alexandru119955 a întrebat:

am o prietena din luna februarie ea despartindu-se de fostul ei prieten deoarece s-au certat, un tovaras din cartier mi-a spus ca ea nu mai e virgina pentru ca fostul ei prieten e cel mai bun amic al lui si i-a spus ca a dezvirginat-o, ehh de 3 saptamani mai merg pe la ea, i-am dat limbi pe sani, pe gat, sarutari lungi si pasionale dar cand ii pun mana la piramida mi-o ia jos sau se opreste din sarutat, eu inca nu am intrebat-o daca mai e sau nu virgina, voi ce spune-ti, de ce nu vrea sa facem dragoste?

11 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Și ce am putea spune? Dacă era virgină și cuminte nu te lăsa cu atâtea limbi, nu?
Dar, oare de ce să-l crezi pe celălalt? Doar băieții mereu se luadă cu fostele, ei pe toate le-au încercat, așa zic...nu că ar fi neaparat adevărat!

Oricum, nici tu nu mai ești mai breaz.

| Alexandru119955 explică (pentru h3r):

Yeeaaa laughing oricum bune amandoua variante.

| h3r a răspuns (pentru Alexandru119955):

Oh, deci nu ți-ar prea păsa...
Mincinos mic, stai cu ea pentru piramidă?

| Alexandru119955 explică (pentru h3r):

Nu stau cu ea pentru piramidă, eu chiar o iubesc!

| h3r a răspuns (pentru Alexandru119955):

Dacă o iubea-i așa cum spui tu...nu era o piramidă pentru tine.

Ș.a.m.d...

| Alexandru119955 explică (pentru h3r):

Am folosit piramida pentru o abrevierehee hee ca mai sunt si copii pe site. ehh si doar nu vrei sa ne iubim ca doi copii de 12 ani. nu?

| h3r a răspuns (pentru Alexandru119955):

Copil sau nu, dacă zici că o iubești nu vorbești așa!
Mai ales că n-o respecți deloc.
Mă rog, ești un băiețaș rău...

| Oana92 a răspuns:

Esti cu ea de 2 luni, nu crezi ca e destul de normal sa mai vrea sa astepte? Mai ales daca inainte a avut parte de un ratat...

| Alexandru119955 explică (pentru Oana92):

M-am gandit si la asta big grin

| lastride a răspuns:

"piramida" laughing, Doamne ce "abrevieri" mai scoateti.
Poate e pe stop sau pur si simplu are o problema de natura medicala...sau poate crede ca vrei fara plastic, intreaba si tu, ca nu-ti ia gatul

| AdaElla a răspuns:

Intrebarea e simpla si are doua variante de raspuns. prietena ta ori este virgina si ii e teama sa faca dragostea, acesta fiind probabil si motivul din cauza caruia s-a despartit de fostul ei prieten, ori acesta chiar a dezvirginat-o si apoi s-a despartit de ea, iar fata nu vrea sa riste sa se intample asta si in relatia cu tine. cel mai bine ar fi sa ai o discutie pe aceasta tema cu ea, dar face 2 face, nu la telefon sau prin mesaje, si sa o nrogi sa fie sincera cu tine, fara sa pui presiune pe ea, ca ea sa creada ca si tu esti interesat doar de sex. asta daca chiar ti la ea si la relatia voastra si esti dispus sa o astepti pana va fi pregatitawinking