| Rrrrazvanel a întrebat:

Bună TPU, vreau să vă ma ajutați cu o mică/mare problemă legată de prietena mea, suntem impreună din 15 ianuarie anul acesta, ea despărținduse de fostul ei prieten prin decembrie anul trecut el având 19 ani, iar ea in decembrie facand 16, ok totul bine până acum dar am ajuns cam de o lună si câteva sa ma cheme la ea acasă să dormim, nu am avut nici o relație intimă doar petting ( ne-am atins organele sexuale fara nici un act sexual ) și să se mai urce pe mine să se frece sau invers.Am un coleg care mi-a spus ca fostul ei prieten a dezvirginat-o, am intrebat-o pe ea si mi-a zis că nu a făcut nimic cu el, e ok pâna aici dar ce ma nedumerește pe mine e că dacă mă lasă sa pun mâna la "portofel" de ce să nu facem și dragoste plus că de câteva ori m-a masturbat și când se urcă pe mine sau când imi atinge "fluierul" zâmbește.Voi ce spune-ți mai este virgină sau ma mințit?

5 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

Este o parasuta. NU.

| Cristiann25 a răspuns:

De la cati m stie sa sara?

| NnDWtf a răspuns:

Nu mai e virgina, stai linistit. Si daca dupa o luna te lasa si mai ales baga ea singura mana. E o parasuta. Las-o.

| AlexSmile a răspuns:

A facut cursuri de parasutism sigur. happy E curva man!

| mario1234 a răspuns:

Nu o pune deoparte, nu, nu, deschideo si pentru tine date si tu cu ea. Bafta...