| Rock_Poyson_Punk_1990 a întrebat:

Am o prietena foarte buna, ne intelegem de minune, locuiesc in Anglia si cand am fost prima data la scoala ea mi-a fost primul meu prieten. Ne cunoastem de vreo 10 luni si intre timp eu m-am mutat de la acea scoala iar ea a fost devastata. Ceea ce vreau sa spun este ca noi intretinem relatii sexulae de aproximativ 7 luni, cam 2 zile pe saptamana. Si cand iubita mea vrea sa o facem eu nu vreau si se simte foarte aiurea. Totul a inceput la un 'Sleep over'. Si nu stiu daca regret sau nu. Ea era virgina, si am inceput sa o ating in zona abdomenului si chestii d'astea si de atunci tot continuam. Chiar ma simt foarte foarte prost pentru iubita mea, dar chiar nu mai vreau sa o fac cu ea. As vrea sa incetez, dar chiar nu pot. Ce as putea sa fac?! Va rog din suflet ajutati-ma. Dau funda. Multumesc frumos. O zi placuta.

1 răspuns:
| Jessica007 a răspuns:

Fata a ajuns sa te iubeasca dar se pare ca tu nu simti la fel pentru ea.Fii onest si spune-i adevarul ca nu mai vrei sa fii cu ea si gata.Nu mi se pare corect ceea ce faci pentru ca fata probabil te iubeste dar decat sa o amagesti in continuare mai bine pune punct relatiei. Poate va reusi sa depaseasca aceasta despartire mai usor daca e facuta mai din timp.O dragoste neimpartasita este cea mai mare durere.