| Tygerr_Andy_1997 a întrebat:

Salut TPUsad.
Am o problema.
Acum o saptamana o colega de clasa pe care o plac mi-a marturisit ca ii place de mine si ca i-ar placea sa fim impreuna.
Azi am intrebat-o daca vrea.Am primit un raspuns dureros : Vezi de treaba ta... Acum cica ii place de alt coleg...Ce sa cred? Simt ca traiesc degeaba

Răspuns Câştigător
| anyry a răspuns:

Poate atunci cand ti-a zis ca te place radea de tine. Treateaz-o cu indiferenta, asta doare cel mai tare. incearca sa fii cu altcineva si atunci o sa vezi ce o sa faca, atunci o sa vezi daca te-a placut sau nu.

4 răspunsuri:
| heiii a răspuns:

Probabil ea este genul care sare din floare in floare. nu i un capat de lume daca ea nu vrea sa fie cu tine asa ca nu mai spune ca traiesti degeaba. fete mai sunt destule...

| neutrino a răspuns:

Fata s-a razgandit, si-a dat seama ca a gresit! Se poate intampla oricui asa ceva.

| ovidiu2295 a răspuns:

Fetele sunt schimbatoare. Probabil fata asta nu vrea ceva serios, vroia o relatie cu tine doar sa aiba si ea parte de una.

| HakerMt2 a răspuns:

Si eu am patit asta ap crezut ca ma place dar sia schimbat orientarile repede p un alt baiat mai bine laso frate nu merita stiu ca o sa fie greu gasesteti o fata care sa te.
placa