| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la o prostituata, mi-a facut un oral dar nu mi s-a sculat penisul. Peste cateva zile vreau sa ma duc la alta. Ce ar trebui sa fac ca sa mi se scoale f repede? Daca raresc masturbarea credeți ca o sa mai am problema asta?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Totul este psihic nu are cauza masturbarea, daca nu te duc curelele ia viagra si ai rezolvat o.

| PuieMonta2002 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am doar 19 ani nu cred ca as avea nevoie de asa ceva...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru PuieMonta2002):

Atunci la psiholog rezolvi problema stresului si după aceea se va rezolva si partea genitală.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă renunți la masturbare.

| Emilian65 a răspuns:

Da, problema pe care o ai se va remedia după ce te lași de masturbare.

| Werrich a răspuns:

Poti folosi TIANLI pentru potenta si erectie
https://www.emag.ro/......DCHZYWBBM/