| Angelin2259 a întrebat:

Am o problema. anul acesta scolar adica 2011-2012 cand l-am inceput, am vazut o fata de care-mi place. e de varsta mea doar ca este din alta clasa. Problema este ca eu nu prea pot sa vorbesc cu ea deoarece mi-e rusine. As vrea sa stiu ce as putea face ca sa-i arat ca-mi place de ea. Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| bokorrobert1999 a răspuns:

Daca aveti o ora impreuna ca engleza punete langa ea, daca vezi ca are plobleme la o tema care o face in pauza ajut-o, aproba orice zice ea si zi la parinti tai sa te mute in clasa in care e ea daca aveti aceeasi varsta.BFT