| FeraruAndreea a întrebat:

Hei deci imi place de un baiat din clasa alaturata si din cate am. si el ma place problema e ca el are prietena dar nu o mai place dar nu vrea sa fie cu mine decat daca afla ca si eu il plac pentru ca ii e rusine sa ma intrebe ca nici nu ne stim foarte bine dam semne ca ne placem intr noi ne zambim ne facem cu ochiu dar eu as vrea sa ii arat ca si mie imi place de el dar nu stiu cum aveti idei? Si sa nu imi spuneti sa vorbesc cu el ca eu sunt foarte rusinoasa.

2 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Daca si el te place e mai simplu. Discuta cu el, priveste in ochii lui si zambeste-i. Va intelege ca si tu simti acelasi lucru.

| Igama a răspuns:

Daca nu vrei sa vorbesti cu el, incearca sa ii dai semne ca il placi, uita-te lung la el, fa-i ochi dulci si roaga o prietena sa ii zica ca il consideri dragut.
O sa functioneze
bafta!