| Mr97ScZ a întrebat:

Am o problema.Cam de un an ma masturbez cam des, adica la 2-3 zile.Problema este ca de ceva timp dupa ce ma masturbez mi se inroseste capul penisului si imi apare o pata pe penis.Credeti ca este o iritatie din cauza masturbarii sau altceva?
Va rog sa-mi raspundeti sincer si in cazul in care este altceva sa-mi dati mia multe detalii.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Ce culoare are pata si unde anume apare? Atunci cand se inroseste te si ustura capul penisului?

Te asigur ca masturbarea la 2, 3 zile nu e deloc deasa, unii o fac de 2 3 ori pe zi. Si n-au nimic.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Banuiesc ca folosesti ceva pe post de lubrifiant, si ca acel ceva nu a fost facut pentru asta, si iti irita glandul.
Este ca si cum ti-ai baga sapun in ochi, nu se face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai luat o boala cu transmitere sexuala de la propria mana. Cine stie pe unde a umblat... Tradarea e normala in relatii, dar tocmai propria mana sa-ti faca asta? Imi amintesti de Smiley cum ii cordea lumea iubita in patul lui, pe muzica lui. Doi tristi!

Răspuns utilizator avertizat
| FIORI a răspuns:

E o iritatie, freac-o mai incet sau mai putin si tu...