| Mr97ScZ a întrebat:

Am o problema.Cam de un an ma masturbez cam des, adica la 2-3 zile.Problema este ca de ceva timp dupa ce ma masturbez mi se inroseste capul penisului si imi apare o pata pe penis.Credeti ca este o iritatie din cauza masturbarii sau altceva?

Va rog sa-mi raspundeti sincer si in cazul in care este altceva sa-mi dati mia multe detalii.

FUNDA

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Da, este vorba de o iritatie dar cel mai bine ar fi sa te lasi de asa ceva pentru ca iti va face numai rau in viitori.
Adica nu o sa mai poti face sex cand vei ajunge la o varsta gen 18-20.
Vrei sa te lasi?
Plimbate si tu in fiecare zi cu prieteni prin parc pe afara si sa nu mai stai asa mult in casa mai bine stai pe strada decat sa te masturbezi atunci cand o sa faci sex cu o fata o sa iti dai drumu imiediat si atunci n-o sa te mai placa nicio fata! Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Iti recomand sa te lasi sau cel putin sa o freci mai rar laughing ca s-ar putea ca in viitor sa ai probleme cu el cand o sa vina vremea sa faci si tu ceva smug laughing

| Mr97ScZ explică (pentru M1hai):

Ai dreptate...crying(

| motan444 a răspuns (pentru M1hai):

N-are ma oricum cu ce rolling on the floor m-am sufocat de ras cand am citit intrebarea

| M1hai a răspuns (pentru motan444):

Daca zici tu laughing))