| Claudiuu324 a întrebat:

Am o problema cu o fata ei îi place de mine și, și mie de ea ne cunoaștem de 3 zile și ne înțelegem bine, dar problemă e ca în prima zi ne-am combinat adică i-am cerut prietenia, a acceptat și in aceeași zi ne țineam de mâna ne îmbrățisam și ne pupam pe obraz doar. Dar a două zi mi-a zis ca nu e pregătită pentru o relație și ca nu știe ce vrea ca încă e copil și nu vrea o relație serioasă vrea o relație de prietenie. Azi am mai vorbit și am tinut legătură, m-a chemat afară eu m-am dus. Când pleacă acasă ne îmbrățisam și îi dau pup pe obraz și zâmbește. Va rog ajutati-ma cum să îndrept situatia? Dau funda! Nu vreau să o pierd!

Răspuns Câştigător
| Edw08 a răspuns:

In primul rand nu poti considera o problema faptul ca v-ati combinat in prima zi.
In al doilea rand nu v-ati "combinat" daca va pupati doar pe obraz. Va simpatizati si umblati ca doi indragostiti, atat.
Solutia ar fi sa ii vorbesti sincer si sa ii spui ce vezi frumos la ea si de ce ai vrea sa fii cu ea.

Bafta!

2 răspunsuri:
| Eduard2655 a răspuns:

Incearca sa fii tu insuti cu ea si daca ea chiar te place crede-ma ca va veni singura la tine dar depinde tu nu ai nici zis cati ani are pentru ca depinde si de mentalitatea ei si a ta..Eu iti dau un sfat incearca sa o cunosti mai bine, sa vorbesti cu ea, si pana la urma sa o intrebi daca e pregatita.

| UliaN a răspuns:

Incearca sa vorbesti deschis cu ea