| anonim_3883 a întrebat:

Am o problema... unui baiat ii place de mine, dar eu nu stiu daca sa il cred, deoarece cu ceva timp inainte a vorbit cu o prietena si i-a cerut prietenia insa ea nu acceptat. Faza e ca si eu il plac putin, dar abia am terminat o relatie si nu sunt pregatita pentru alta...nu stiu ce sa fac. El mi-a spus ca ma place de mai demult, insa, atunci eu aveam iubit si de aceea nu a spus nimic si inainte a dat cateva semne ca ii plac. Mi-e teama ca prietena mea sa nu se supere, cum sa ii spun si ce sa fac in legatura cu el?

Răspuns Câştigător
| kiss_7087 a răspuns:

Daca baiatul te place pe tine si u il placi pe el ce mai astepti

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce treaba are prietena ta daca tu nu vrei sa fii cu el? Tu ii zici ca nu esti pregatita pentru o relatie momentan si ai nevoie de un timp.

| anonim_3883 explică:

Preietenei mele nu-i convine ca eu sa fiu cu el...asta e problema.