| Vlad_8362 a întrebat:

am o problema, de fiecare data cand sunt fetele indragostite de mine si eu ma indragostesc la prima vedere...help! FUnda

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Poi daca esti o persoana mai draguta e normal pentru ca sti sa pretuiesti viata.Incearca sacunosti mai intai fetele acelea (ma refer la felul in care gandesc) si apoi tu vei putea sa iei propriile decizii. Doaratunci vei sti daca fata e potrivita sau nu pentru tine (apropo eu sunt o fata de 13 ani si jumatate si nu stiu daca ti-a fosr intr-adevar sfatul meu de ajutor dar am incercat sa te ajut, ata as face eu in locul tau)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa fii mai dur cu tine sa nu pui suflet din start, gandeste-te ca acele fete sunt niste obiecte de valoare care te jumulesc de bani daca vrei sa fii cu ele si asa alegi intre tine si iti pastrezi banii sau sa ii cheltui pe ele si sa ramai pe strazi. E doar un planing gandeste si tu la ceva similar.

| zelda a răspuns:

Multor baieti li se intampla asta sa stii, cum aud ca o fata este indragostita de ei, gata si ei sunt de ea. Nu este o problema, dar esti usor de cucerithappy. Stai linistit nu esti "defect"laughing numai ca trebuie sa inveti sa te mai controlezi putin.

| caius a răspuns:

Sa mor daca am inteles care e problema ta. Din ce ai zis tu inteleg ca te indragostesti de fetele care se indragostesc de tine; ce e rau in asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care este raul in asta?
Tu sti cum sa te controlezi, tu te cunosti.