| MedutzZA a întrebat:

De ce de fiecare data,, fetele bune" se indragostesc de,, baietii rai"? cel mai logic raspund = fundoiiii

Răspuns Câştigător
| iubirik a răspuns:

Scumpik,
Din moment ce ai pus intrebarea asta, sa inteleg ca esti o fata buna care s-a indragostit de un baiat de rau. De obicei, e valabila ipoteza cu polii opusi se atragwinking. Si mie mi se intampla de multe ori chestia asta cu baietii rai big grin. Nici eu nu stiu de ce, dar poate ca baietii rai ies un pic din tipar, ne atrag mai mult. Iti dai seama ca pe ei ii tintesti primii, si nu pe un baiat timid. In final, realizezi ca n-ai facut cea mai buna alegere, dar intotdeauna cred ca ne indragostim de persoanele nepotrivite big grin

23 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Pentru ca extremele se atrag.

| mistikk a răspuns:

Pai.nu exista perfectiune intr-o relatie cineva trebuie sa sufere macar odata

| Patrăţel a răspuns:

Cel mai simplu raspuns : pentru ca se completeaza happy

| vεηiη a răspuns:

Polii opusi se atrag intotdeauna smug

| DoarOana a răspuns:

Buna Scumpik,
Opusurile se atrag intotdeauna. Exact ca la magneti.
Pa, pa

| ea_6589 a răspuns:

De proaste! (si eu am facut asa straight face dar credeam ca e altfel...)

| Fillaide a răspuns:

Pentru ca ele gasesc in baietii rai polul opus de care au nevoie.Si se atraaggg :X Practic se completeaza

| Malphas a răspuns:

Extremele se atrag.

| Densis a răspuns:

Este o chimie. sau o fizica. + cu - se atrag. ca si magnetii. Opusurile se atrag. Fata cuminte cauta un baiat total diferit ei si invers! De obicei fetele cuminte vor sa fie protejate si iubite. caci vad in baietii rai un fel de siguranta.si baiatii rai adora sa faca pe smekeri. sa se simta protejate cand sunt cu ei. stii tu genul ala de "baiat de cartier". sper ca ti-am fost de ajutor!:*

| andreea_4134 a răspuns:

Pentru ca vor sa se simta protejate, si pentru ca caracterele opuse se atrag ca si polul N su polul Shappy

| fr4t3ll0 a răspuns:

Se completeaza.

| vladucu a răspuns:

De ce toate fetele cuminti vor numai bagabonti
Sa te tina strans in brate cand gonesti pe doua roti
Exact asa cum pisica blanda zgarie cel mai rau
Exact asa femeia buna te baga la bulau
Nu sunt suparat pe viata, ea nu mi-a facut nimic
Da' pe tine, draga mea, te apostrofez un pic.
Cand ei stau si baga tare in conacul de la tara
Tu te dai pe langa toti, te bagi cu toti in seama
Ma lipesc de multe blonde, zici ca sunt homoplatin
Intru atent la radacina fiindca am un stil divin
La orice pe lumea asta as putea sa ma abtin
Mai putin la o femeie si la un pahar de vin.(Fizz)
Li se par mai maturi si nu copilarosi si glumeti care fac doar glume proaste.Fi baiat destept, nu fi cocalar si vorbeste cat mai putin si fi cat poti tu de serios dar si amabil dar intr-un fel sobru insa fara sa fi rau sau nervos adica fi cool.

| AlleshiaBy a răspuns:

Pentru ca fetele bune vor sa fie si ele "rele", mari, si tarilaughing)laughingnu stiu

| bi3ncu7zZa a răspuns:

Fete cuminti - asta vor baietii rai clar! Baieti rai...asta vor fetele cuminti in general:X de obicei se intampla asa...nu am prea intalnit fete cuminti care sa se indragosteasca de baieti cumintihappy oricum stii si tu ca polii opusi se atragkiss

| emma_8868 a răspuns:

Au mai multe fite, sunt "mai" atragatori

| ralucutza_6101 a răspuns:

Pentru ca opusii se atrag si pentru ca noi vrem sa ne simtim in siguranta [asa credem ca suntem cu ei], si pana la urma sfarsim cu gandul ca am facut o alegere proasta cu el, asa se intampla de fiecare data, eu ma indragostesc doar de baieti rai sad happy.

| Lotte_4915 a răspuns:

Fetele bune de obicei sunt fetele care sunt foarte frumoase, dar cel mai des timide, clasice si putin copilaroase.adica vor sa mai fie copile. baietii rai sun acei care se intalnesc cu multe fete, au un zambet irezistibil. te indragostesti de ei si totodata ii urasti, si totodata ii iubesti. Dragostea nu are logica. iubesti si gata.

stiu ca nu primesc funda, ca nu am zis de ce. dar fie. am zis ceea ce cred. Bafta! happy laughing

| schindlerww a răspuns:

Sincer... pentru ca baietii rai sunt sexy. Te atrag cu stilul lor mai dur, cu zambetul lor irezistibil, cu o privire sireata ce te topeste. E destul de greu sa nu le rezisti. Ca majoritatea fetelor din ziua de azi, mergi acasa, te bagi in pat, pui muzica lenta, iti iei perna in brate si te gandesti ca ar putea fi un vampir. Stii cum e, cu fiecare tigara fumata de ei, ti se par mai atragatori.
"Fetele bune" se indragostesc de ei, fiindca vad ceva nou, ceva puternic, ceva diferit si greu de obtinut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contrariile se atrag.

| lidiaioana a răspuns:

Buna.fetele bune se indragostesc de baietii rai deoarece acestia fac ceva ca sa le cucereasca

| RaluuMrrrr a răspuns:

Stii parca sunt doi magneti sun si nord se atrag asa si bun si rau se atrag iar baieti rai au metode sa atraga fetele bune...dar sa ai grija...ca poate un baiat rau vrea sa profite de o fata buna si baieti rai au nevoie de o completare:*big grinhappy

| tellmedontgiveup a răspuns:

Pentru ca baietii rai cunosc mai bine fetele, stiu cum sa se comporte si cum sa le atraga. Fetelor le place sa se simta dorite si in acelasi timp protejate. Deasemenea baietilor rai le plac fetele cuminti pentru ca se completeaza reciproc si baietii nu vor c.rve care sa se dea la toti baietii, gen "fete rele" care nu vor decat sa se distreze. Pe acele fete baietii le privesc mai mult ca pe niste "aventuri" si nimic mai mult. Ei vor o fata cuminte care sa fie c.rva doar pentru ei. tongue

| ramona_7700 a răspuns:

Buna... dar nu tiai pus nici o data intrebarea ca daca baieti astia rai in adancu inimilor lor sunt buni de aceea fetele bune se indragostesc de baieti rai ca sa poata sa ii faca pe baieti in asa fel incat sa devina baieti buni crede-ma, eu am stat cu un baiat care se purta urat era foarte violent dar cu cat ii intram la inima mai mult cu atat era mai bun cu mine...