| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti de acord ca fetele bune se indragostesc de nesimtiti?(adica baietii de aia"smecheri", care sunt de fapt niste porci)? Eu am la mine in scl niste fete super de treaba, frumoase, destepte si sunt indragostite de niste rromi super prostiiiii...frate ce-i atata aiureala? Sunteti de acord cu mine?

Răspuns Câştigător
| FataCareRadeDinOrice a răspuns:

Da.
se indragostesc pentru ca nu le trebuie unu cuminte si care tzin la ele. le trebuiesc animale. laughing sunt fata. dar trebuie sa fiu realista.
noroc ca nu sunt in aceeasi "oala".

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e, de acord cu tine sunt. Vor bani si p_ _a de aia nu vor baieti de treaba ca noi.

| Libelle a răspuns:

Indragostite de masinile lor, de aerul de baiat rau care injura de mama de tata de morti de sfinti de tot ce e in cer si pe pamant:d?
asa da...si sunt orice numa` fete bune nu.

| gigiro a răspuns:

Da. Golanii, avand mai multa experienta stiu sa le cucereasca.

| TeoPT a răspuns:

Da, cunosc multe cazuri.
Stai liniștit/ă, acele fete cu siguranță inteligente nu sunt. Frumoase și de treabă poate sunt, dar inteligente nu. O fată inteligentă care știe ce vrea nu pune botul la orice țigan borât care fumează chiulind de la ore și pe care toți îl considera mare șmecher, cool. Fetele alea nu sunt deștepte.
Baftă

| BlueHusky a răspuns:

Nu am vazut intrebarea cand trebuia! QQ. Ce sa faca o fata cu un baiat cuminte? o ecuatie? integrala? sau poate meraga de mana in parc ca main activity! E mult mai "distractiv" sa iti faci probleme decat sa faci "temele". QED laughing))))))))

| Alexakos a răspuns:

Perfect de acord si nu inteleg de ce? adica unu care este bun si mai romantic si nu este pervers nu il vrea isi bate joc de el si aia "denumiti" de tine sunt buni si dupa aia tot ele sufera sincer nu le inteleg. laughing

| GirlyBrunette a răspuns:

Mai rromi vor prietene frumoase si ele sunt cu ei pentru ca sunt smecheri si asa vor si ele sa fie, da din experienta mea baieti smecher sunt cei mai idioti din toata categoria ca aia vor doar sa ti-o traga si pe urma. ceau bellalaughing sfatu meu e sa ii zici de la inceput ca nu vrei sa o -asa cu el daca te gandesti sa fi cu unu ca aia

| αndï a răspuns:

Total... da
nu gandesc pe moment si fac o prostie. se baga cu un violator/ tzigan... si povestea isi urmeaza cursul

| melyyy a răspuns:

Da, din pacate asa este sad dar nu de rromi laughing cel putin eu nu am vazut asa ceva big grin
dar in general fetele cuminti se indragostesc de "nesimtiti" asa se intampla intotdeauna nu stiu de ce thinking dar asta e!

| Angelsergiuboy a răspuns:

Din ce miai zis se poate trage 1 concluzie

cu cat sunt fetele mai destepte cu atat sunt mai proaste

traducere

cu cat invata mai bine cu atat se uita dupa baieti mai praf

| maissner a răspuns:

Eu sunt fata si sunt desteapta, am ptintre cele mai mari medii din casa si nu ma uit dupa "smecheri". Dar am intalnit si fete care se comporta asa cum zici tu. Doar ca invata bine ca pe alt plan sunt praf. big grin

| angel4v3ryour a răspuns:

coolasa se intampla...pe cat is de frumoase pe atat de "blonde" sunt!winking

| cristinaiub a răspuns:

Majoritatea fetelor sunt intr-adevar atrase de astfel de baieti, nu zic ca-i bine sau rau... zic doar ca, dupa, vor avea mult mai multa experienta

| Kosmyn_6656 a răspuns:

Sunt intu totul de acord cu tine am patit-o si eu dar nu cu romii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

sigh Am patit-o pe pielea mea. Numai ca nu e rrom laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| Carmen100 a răspuns:

CLAAAR! Am fost si eu in situatzia asta. E un baiat in clasa Marius de care s-au indragostit toate fetele! inclusiv eu.
arata super bine! dar nu mai imi place de el. acum arata fffff oribil sad

Oricum acum imi place alt baiat care arata de 10000 de ori mai bine decat Marius

sa stii ca sunt de acord. probabil se indragostesc de ei ca au bani....cine stie ce o fi in capul lor?

| papagarita a răspuns:

Buna! Fiecare fata ii place de un gen de baietii. Dar vazand povestea asta poate ca fetele acelea ar trebui sa se mai gadeasca pe cine alege. Ca multi baietii le parasesc si isi bat joc de ele.

| deutza_2160 a răspuns:

Pai in unele cazuri mai sunt si fete care sa indragostesc de baieti smecheri fiindca stiu ca ei daca sunt smecheri ii cunoste tot cartierul sa toata scoala si de ele nu se leaga nimeni si unu baieti smecheri sunt si draguti