| Gymek a întrebat:

Am o problema.Imi place de o fata dar problema este ca nu stiu cum sa vorbesc cu fetele, ce ar trebui sa ii spun? As vrea raspunsul de la o fata. Funda

Răspuns Câştigător
| BrittanySue a răspuns:

Of,baiatul vrea sa stie cum sa atraga o fata nu ii mai ziceti de incredere sau chestii de genu'. Deci eu sunt fata si o sa iti zic cateva chestii pe care fetele le adora:
-Ne plac baietii care ne fac sa radem.
-Mereu trebuie sa fii grijuliu si sa ii ararti ca iti pasa de ea.
-Intreab-o ce mai face, cum s-a mai descurcat pe la scoala, noua ne place cand baietii sunt interesati de viata noastra.Cheam-o mereu prin oras si incearca sa petreci cat mai mult timp cu ea, cand o vezi uita-te la ea, salut-o... poti fi si mai indraznet.Cand o vezi imbratiseaz-o si spune-i ca ti-a lipsit, chestii de astea.Bafta!

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Daca vorbesti politicos e bine
sa nu o jignesti
sa fi atent si interesat
dar nici sa violezi intimitatea

sa fi sincer putin amuzant
romantic
si sa dai dovada de educatie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-I ca ai Porche.

| SunnyDay88 a răspuns:

Cine esti si sa-i arati cum langa tine ar putea sa se bucure de viata.

| piticelm a răspuns:

Nu trebuie sa ai un tipar mai! ''sai ii spun aia,aia si aia,dar oare aia este bine?'' fii tu insuti,glumeste cu ea, povesteste-i, intreab-o, gaseste subiecte comune, nu fi plictisitor si cel mai important ai incredere in tine!

| XxspeedxX a răspuns:

Fi sincer romantic misterios fi tu insasi

| rozbombon a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa fi sincer. Sa fi tu, sa ii arati ca iti pasa. Stii cum ii vorba aia 'Faptele conteaza, nu vorbele'. Arata-i cine esti cu adevarat si cel mai important, ai incredere in tine :*. sper sa reusesti, multa bafta!