| TraSneL a întrebat:

AM o problema...imi place mult de tot de o fata si nu stiu cum sa o cuceresc,ea are prieten dar nu ma pot abtine sa nu ma gandesc la ea,am cunoscut-o pe facebook nu prea am vorbit decat de 2 ori si vreau cateva sfaturi.big grin

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Frate e cam nasoala treaba uite nu ma lua gresit dar nu e sanatos sa te bagi cu ea acum cand deja e cu cineva imi pare rau dar nu am cum sa te ajut poate s-a vorbesti cu ea pana ajugeti amici apoi daca se desparte de actualul fa urmatorul pas

| grecutza96 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa o cunosti mai bine inainte sa o desparti de prietenul ei. poate e ceva serios intre ei.iar daca iti place virtual, si nimic nu se rezolva.iti va trece repede