| copil a întrebat:

Am o problema.
Ma excit foarte des. si daca stau in pat sau sunt la scoala sau afara etc. asa din nimic. mi se scoala.
Vreau sa mentionez ca nu e prostie de gluma sau ceva de 1aprilie cum ar crede multi.
Am 15 ani, sunt plin de cosuri, sunt virgin.
Este vreo problema?
Ejaculez de multe ori si in somn. uneori ma mai masturbez.
Am un penis de 13 cm. e cam mic pentru varsta mea. daca puteti ajutati-ma cu ceva sfaturi va rog. nu vreau sa mi se mai scoale asa des.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,nu e nici o problema.
Functionezi firesc si fiziologic.
Singura problema pe care o ai este ca inca nu stii sa te controlezi.
Vei invata in timp.
Calmeaza-te, nu ai absolut nimic.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Exista frauri speciale, dar nici tu nu-i mai da apa la moara!

| Seepty a răspuns:

Nu te mai uita atat la filme porno si te masturba. Asa se va rezolva problema de la sine si vei fi un baiat normal fara ejagulari precoce.

| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

E totul ok, e normal, trebuie sa mai cureti tevile mai des ca sa nu mai ai probleme in somn. Nu e nimic neinregula happy