| BiGaBi a întrebat:

Buna am 17 ani si cand ma masturbez nu ejaculez deloc(ma masturbez de un an)cand ma excit tare simt o presiune in penis dar nimic... va rog dati-mi un raspuns clar va rog! fundita

11 răspunsuri:
| andrada a răspuns:

Da si mie id tau si te fac eu sa ejaculezi :*

| VreauBomboane a răspuns (pentru andrada):

Bunalaughing)...eu ejaculez dar daca vrei ma ajuti si tulaughing).ia id meu k3nt08 rolling on the floor)))

| Malasuerte94 a răspuns (pentru VreauBomboane):

laughing asta nu a fost o gluma stiu ce e in capul oricarui baiat cand o fata face glume legate de sex... o i-a in serios prin gluma (baiatul)

| scofield1923 a răspuns (pentru andrada):

Lasa mi si mie id tau pe privat te rog, sa vb cv.

| andrada a răspuns (pentru scofield1923):

Justa_girl45

| BiGaBi explică (pentru andrada):

Pe bune? eu am o problema aici iar voi va cominati aici.pe peretele intrbarii mele...
:]

| BESTNICK a răspuns:

Ai pl infundata, nici laba nu stii sa facilaughing

| klaws007 a răspuns:

Pai ar trebui sa consulti un doctor.

| tod a răspuns:

Nu cred ca cineva de pe situ asta ar putea sa iti dea un raspuns la intrebare...mai bine du-te la doctor big grin

| VreauBomboane a răspuns:

Hmmm... *** frate am 15 ani si ma masturbez ede la 12-13 cam asalaughing), de atunci imi iesea o zeama pe pl cand ma masturbam, acum am deja sperma...nu stiu

| Bombaaa a răspuns:

Du-te la doctor
bafta