| anonim_4396 a întrebat:

am o problema uneori tin sa cred ca sunt gay... nu vreau asta dar nu stiu ce sa fac, vreau o familie frumoasa si toate astea. Ce sa fac oare o fi o autosugestie? Deoarece nu simt sentimente pentru băieți dar uneori ma excită filmele cu gay... ps. Nu am facut sex niciodată.

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Doar fiindca te simti excitat uneori cand privesti la filme gay nu inseamna automat ca ai aceasta orientare sexuala. In momentul cand vei experimenta relatii cu fete si/sau baieti o sa realizezi care sex te atrage de fapt. E posibil sa fii bisexual. O sa ti dai seama. Numai bine

| Anonimbb1 a răspuns (pentru HazelEyes77):

Am avut multe relatii numai cu fete si pe unele le.am iubit....Acum 2 luni am. avut o relatie si chiar am iubit-o pe fata aia

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai voie sa violezi barbati mai baiete

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cred ca este ceva trecator. Familia si copiii sunt cele mai sublime lucruri din viata unui om.
Sa stii ca pe heterosexual se excita si atunci cand vad pe alt baiat masturbandu-se, dar asta nu inseamnaca esti gay. Poate ai inclinatii bisexuale sau esti cel mult bisexual.
Fa-ti testul kinsey.

| Anonimbb1 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Imi poti spune mai multe despre acest text? Sau unde il pot gasi?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Anonimbb1):

Scrie "test kinsey" si vei gasi vreo trei teste in limba engleza. Undeva l-am gasit si in romana, dar acum nu-l mai gasesc. Atentie la traducere. De ex. apare in loc de "barbat", "om". Poti sa te ajuti de google.

| Cineva11223 a răspuns:

Mda ma aflu in acceiasi situatie

| Cineva11223 a răspuns:

Ma aflu exact in acceiasi situatie