| Gg7181819463 a întrebat:

Salut TPU, am o problema. Vreau sa fac sex cu prietena mea dar imi moare cand trebuie sa o bag, sau daca o bag imi moare in ea. La oral sau la preludiu mi se scoala, dar cand trebuie sa o bag imi moare imediat, si daca reusesc sa o bag este mi se inmoaie. Va rog ajutati-ma nu stiu ce sa ma mai fac. Am 17 ani ma gandesc sa iau macar o data o pastila pentru potenta sa o satisfac. Nu inteleg de ce imi moare

11 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Esti prea stresat sa iasa totul bine. Ai asteptari mult prea mari sau crezi ca partenera are, iar tu nu i le poti indeplini. Consumul excesiv de filme porno, dauneaza grav sanatatii sexuale. Si nu ar strica sa mergi sa vezi daca nu e o problema medicala, desi daca zici ca in rest nu ai probleme, nu cred ca e medical cat pe plan psihic. Nu toate femeile urla in pat, si nu toate au orgasm.

| dullcat a răspuns:

Buna.Pastilele pentru potenta se iau mult mai incolo, in niciun caz de la 17 ani. Daca problema persista, mergi la medic.

| MariaJust a răspuns:

La varsta ta nu e prea recomandat sa iei pastile pentru potenta asa ca ar fi bine sa-ti iei gandul de la asta.

Incearca sa-ti dai seama de ce ti se intampla asta. Ai emotii? Daca da, lucreaza la asta si incearca sa faci cumva sa fii sigur pe tine si pe little friend. Poti incerca sa te antrenezi in particular cu ceva de genul https://justlove.ro/categorie/masturbatoare/ iar la un moment dat vei sti in mintea ta ca poti rezista fara probleme si nu se mai culca asa din senin happy

| mionix00 a răspuns:

Ma gandesc ca esti virgin (chit ca ai penetrat-o, daca nu ai facut sex propriu-zis tot virgin esti ca baiat). Asta inseamna ca nu ai experienta si asta ar fi prima ta experienta. Patesti lucrul asta din cauza emotiilor negative. Ai anxietate ca nu o s-o poti satisface si culmea anxietatea aia face ca frica ta sa devina realitate. Da-ti un refresh la minte si gandeste-te ca esti acolo in primul rand pentru tine, sa te simti tu bine. Sterge-ti din gand ideea ca esti acolo sa impresionezi si n-o mai face pentru ea. Odata ce treci peste frica asta stupida o sa fii in regula.

| MARIAAAAA46789 a răspuns:

Nu pune în seamă răspunsurile libidinoșilor ăstora, poate că te gândești prea mult la asta și ești prea presat de situatie în cât dai greș, nu ești nici primul nici ultimul în această situație, axează te mai mult pe preludiu și nu mai considera situația atât de anormală, totul pleacă din capul tău atragi ceea ce gândești.

| MARIAAAAA46789 a răspuns:

Ție îți las numărul groparului că te caută

| MARIAAAAA46789 a răspuns:

Și tu ai sânge mult în tine că îți dai aici părerea cu anonim despre problema cuiva?
Cancerul să tragă de tine

| CumShooter2022 a răspuns:

Cred ca ti ar place gaura unui mascul.

| Miguel2010 a răspuns:

Inseamna ca e largita rau de tot de asta iti moare

| Eu210 a răspuns:

Poate e o problema medicala si ar trebui sa te duci la doctor