| Gg7181819463 a întrebat:

Salut TPU, daca mi se scoala cand o frec sau cand imi face oral, dar cand trebuie sa o bag imi moare, banuiesc ca este o problema pe fond psihic, sau daca reusesc sa o bag imi moare in ea, este a doua mea experienta, la prima nu am avut aceasta problema. Va rog ajutati-ma

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Este o problema mintala din partea ta.

| StoicAnalysis a răspuns:

Esti prea stresat de situatie. Nu te gandi la sex ca la o misiune imposibila cu impuscaturi laughing. Fi degajat, fa preludiu pana simti ca esti relaxat psihic. Apoi totul vine de la sine.

| Gg7181819463 explică (pentru StoicAnalysis):

Oare un pahar de vin rosu ar ajuta inainte, Macar sa scap de stresul acela, sau un film porno pe fundal?

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Gg7181819463):

Alcoolul nu ajuta (ajuta, dar doar pe moment. Nu-i ca si cum trebuie sa bei de fiecare data vin rosu cand vrei sa ****). Axeaza-te pe preludiu cat timp ai nevoie si explica-i eventual si partenerei situatia ( spune-i ca esti stresat pe chestia asta). Si daca e o fata intelegatoare, poate te ajuta ea sa te relaxezi cumvawinking

| Gg7181819463 explică (pentru StoicAnalysis):

Tin sa mentionez ca am 16 ani

| ValentinMihai78 a răspuns:

Combină situația! Stai aproape de gaură, dar și freacă în același timp, încât să te atingi de gaură. Poate iasă ceva bun până la urmă! Succes!

| Sistemulxxl a răspuns:

Ai probleme la cap.