| microteddy a întrebat:

am pe intrebare posibil putin banala dar asta e...De ce multi din-trebuie baieti nu i-si pretuiesc prietenele?

3 răspunsuri:
| Chrisstine a răspuns:

Da si mie tocmai asta mi s-a intamplat astazi.i-am aratat numai eu ca il iubesc si in schimb de la el primeam minciuni si minciuni...

| MariiLetz a răspuns:

Pai majoritatea baietilor sunt prosti, ei nu inteleg ca daca nu iti pretuiesti iubita o sa o pierzi si dupa ce se despart de ele le injura si poarta ura pe ele chiar daca ei au fost prosti.Pe scurt asta e caracterul lor... funda?

| Doar1îngeR a răspuns:

Pentru ca se cred superiori noua, pentru ca ne vad ca pe niste obiecte.
dar asta e valabil doar pentru unii din baieti.cauta si tu unul care sa tina cu adevarat la tine.