| Andreeeeeea123 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce va face sa va inselati prietenele? Sunt unii baieti care inseala dupa multi ani de relatie. De ce?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Un om care inseala este foarte slab de caracter, imprevizibil, imatur. Daca nu esti pregatit de o relatie de cuplu pur si simplu nu te bagi, spui ca nu esti pregatit si daca persoana te intelege e bine, daca nu tot e bine. Cei care inseala dupa 3-4-5 ani sunt curvari, am un vecin care a fost inselat de nevasta dupa 25 de ani de casnicie. Ce-i drept toata lumea stia ca il inseala de vreo 10 ani, dar e cam tarziu sa iti mai faci o viata cand mai ai cativa ani si te duci. Morala? Sa nu ai incredere in nimeni si sa nu te bazezi nici pe partenerul tau.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ispitele,ele sunt de vine,ne violeaza creiere cu decolteul lor, sa se imbrace ca alea de religie islamica, asa ceva nu se poate, imaturitatea, natura poligama, lipsa ratiuni

| Hammurabi a răspuns:

Am avut un amic care și-a înșelat soția. L-am întrebat de ce a făcut-o. Mi-a răspuns : "Când circul zi de zi cu un amărât de Matiz și mi se ivește ocazia să dau câteva ture cu un Ferrari, de ce n-aș face-o?"
Păi vinde-ți dracu' hârbu și ia-ți Ferrari - îi zic
"Nu, că cu Matizul meu îmi rezolv toate treburile, e ușor de întreținut, consumă puțin și știu să-l repar singur.
Ferrari, în primul rând nu am bani să o cumpăr, n-aș avea bani să o întrețin, nu mi-ar ajunge banii la cât consumă, iar de reparat... habar n-am. Ar trebui să o duc să-și bage alții mâinile în ea."

| SG1995 a răspuns:

Depinde: Prostie, plictiseală.

| mi25 a răspuns:

Rutina! Intr-o relatie si insex trebuie adus mereu ceva nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pofta sexuala. Isi respecta mai putin iubita, de aia o fac, ca daca ar respecta-o nu ar facea si s-ar abtine, da asta nu inseamna ca isi pierd si iubirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu insel. Cine nu ma cunoaste, sa nu comenteze. O zi buna!

| Adi88 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti zoofil tu inseli cu animalele ca sa nu se pună laughing

| Șurubelniță a răspuns:

De obicei satisfacerea nevoilor sexuale sau nevoia de a petrece timpul cu cineva cu care te înţelegi ( asta în condiţiile în care nu mai merg lucrurile cu actuala).
De asemenea poți întâlni întâmplător o persoană nouă, pare mult mai bună decât partenera și atunci tinzi spre mai bine.
Sigur, să recurgi la astfel de lucruri denotă lipsă de caracter, mai întâi închei relația cu actuala înainte de a trece la alta. Și teoretic nu ar trebui să fii interesat de alta dacă ești într-o relație dar diferența între teorie și practică e foarte mare când vine vorba de înșelat?

| Adi88 a răspuns:

Bărbații înșeală pentru ca sau plictisit de acea persoana, monotonie, vor ceva nou.

| SalutCeFaceti a răspuns:

Nu insel. Se poate sa insele de plictiseala (pentru ceva nou), pentru ca observa ca se poate ca cineva sa arate/sa se poarte mai bine, ca sa faca partenera geloasa, sa o faca sa se poarte mai bine.

| Roelly202 a răspuns:

De plictiseala, s-a saturat de tine saaauu cel mai probabil l-ai ranit cu ceva si el nu ti-a zis, a vazut una buna si te-a lasat
Bft happy

| stop99 a răspuns:

Sincer, eu nu inteleg de ce fac asta. (vorbesc aici pentru ambele sexe). Daca pur si simplu te-ai saturat, plictisit de persoana iubita, de ce sa inseli?! Mai bine ii spui frumos ca nu mai merge. Mi se pare cel mai de rahat lucru inselatul. Daca treci printr-o experienta ca asta, o sa-ti fie super greu sa mai ai incredere in cineva. Intr-adevar, si daca ii spui persoanei respective ca nu mai merge, o sa o doara, dar nu e nici pe departe acelasi lucru cu inselatul. Asta e strict parerea mea.

| fotbalistulandy a răspuns:

Depinde, mulți înșeală pentru simplul fapt ca vor ceva nou, alții pentru a avea ei satisfacerea aia ca pot agăța multe fete. Nu am înșelat până acum, dar consider că dacă nu te mai simti ok intr o relație mai bine renunți decât să înșeli si sa i faci măi mult rau

| Catalina808 a răspuns:

Din cauza sexului? Nu sunt baiat dar cine nu stie