| lowraider26 a întrebat:

am probleme deci imi placea de un baiat pe care il cunosc de mult timp i-am spus ca il plac dupa o luna am vazut un baiat de 10 ori mai dragut si nu imi mai placea de primul baiatul care era de 10 ori mai dragut nici nu ma cunoaste si acum e vacanta nu am cum sa il vad crying l-am bagat pe celalalt baiat pe mess in prima zi nici nu a vb cu mine dar a doua zi imediat ce am intrat puf un salut ce litere mari dupa ce am mai vb putin mi-a cerut nr de tel eu nu i l-am dat deoarece data trecuta cand am facut asta l-a dat tuturor prietenilor lui pe care eu nici macar nu ii cunosc el nu ma placea pe mine inainte sa imi ceara nr de tel sad dar ce vrea sa faca sa ma pacaleasca ca sa dea nr meu unui prieten sau chiar ma place si vrea sa vb la tel? help me

Răspuns Câştigător
| SooWhat a răspuns:

Poii.gandestete bine, e bine ca ai renuntat la el si la-i aruncat ca pe ultimul om, doar sa faci sa te placa altul? daca te placea atunci a suferit si de aceea nu a mai vorbit cu tine... spune-i ce ai pe suflet si roagal frumos sa vina cu tine intr-o camera doar voi doi si spunetiva sentimentele...succeshappy

4 răspunsuri:
| Fre3Style a răspuns:

Uite cum e, la peste 1 luna iti va place alt baiat asa ca.mai mult de 1 luna dupa cum te vad nu poti sta cu nicunul laughing a si dai nr de tel.happy pote chiar te placea.

| SooWhat a răspuns:

Cum a mers? Vreau detaliihappy

| JusTme_2312 a răspuns:

Eu cred ca chiar ii place de tine asa ca, e mai bine sa il dai.

| lowraider26 explică:

Deci nu i-am dat nr pentru ca mi s-a stricat telefonul dar hai sa iti spun deraliilehappy deci o saptamana cat am lipsit am fost in cantonament cu karatele el a fost acolo la alergari alerga langa mine la masa voia sa stau cu el si la hotel ma invita la el in camera happy dar asta nu e tot sad el stia ca il plac dar am hotasat sa nu mai ascund asta si am spus tuturor celor care erau in cantonament apoi un baiat l-a intrebat cu voce tare daca ma place iar el a raspuns nu crying ei asta e toti imi spuneau ca ma place iar eu ii contraziceam un prieten foarte bun de al lui imi tot spunea ca ma place dar nu vrea sa recunoasca si nu stiu daca sa am incredere in mine sau in prietenul lui happy dar prietenul lui este mai mare cu 2 ani si vorbeste des cu el pe cine naiba mai cred eu acum laughing