| anonim_4396 a întrebat:

am putina nevoie de ajutorul vostru! De ceva timp urmaresc o fata dupa care am inceput sa vorbim si sa ne intelegem intre noi. I-am propus sa fim impreuna la care mi-a raspuns "sa incercam, sa vedem ce o sa se primeasca" adica raspunsul a fost da, dar ma tem sa nu o pierd.
Ce sa fac in continuare ca sa o fac sa fie mereu alaturi de mine?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa nu o pierzi? daca ai vazut ca pana acum va intelegeti bine ce te opreste ca de-acum incolo sa te comporti la fel?

| EuD a răspuns:

Nu o vei pierde daca va iubiti. Daca o vezi cu un baiat, las-o sa iti zica ea despre el, sa nu va certati de unde stii poate este un verisor\coleg cu care se intelege.

| Georgiana1123 a răspuns:

Dc sa o pierzi?
Totul se rezolva prin comunicare dar din ce ai scris tu aici nu se prea vede ca aveti probleme thinking

| ability a răspuns:

Mi s-a parut raspunsul nu chiar compet sa zic asa...