| eusuntcipi a întrebat:

Am reusit sa îmi decalotez penisul, dar de fiecare data când mi se scoala, preputul se ridică iar in sus. Este normal asa ceva? Vreau răspunsuri.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bieinteles ca DA, ca este NORMAL ceea ce ti se intampla, fiindca pielea mobila adica preputiul, are o lungime fixa iar glandul (capul penisului) isi mareste volumul deci si dimensiunea si din acest motiv preputiul se retrage si ca atare glandul se dezveleste/decaloreaza intr-o anumita masura. Sanatate!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Desigur.