| Ywiwoshdbb a întrebat:

Am 15 ani, problema cu penisul nu se decaloteaza prepuțul de pe capul penisului si cand incerc sa il decalotez eu începe să ma doară + de asta mă mai si masturbez dar nu decalotez prepuțul deloc pentru că, când incerc începe să mă doară prepuțul și nu stiu din ce cauza se petrece asta și nu m-am deźvirgint încă. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| JusTPauL a răspuns:

Se mai întâmplă, am un prieten care s-a operat la 9 ani de asa ceva. Normal trebuia ca doctorii sa te verifice când erai mic.
Vorveste cu părinții și mergi la medic.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fimoza, dacă nu le spui părinților nu o sa poți face sex niciodată și nu o sa ai niciodată iubita, o sa ramai singur.