| anonim_4396 a întrebat:

Am sa incep cu inceputul, am avut o relatie de 1 an cu o fata. Eu sunt o fire mai geloasa, existau certuri din cauza asta zilnic. La un moment dat intr-o seara m-am uitat in telefon si am vazut ca a vorbit la telefon cu fostul ei prieten. Ne-am certat si a plecat la ea acasa. Acum 2 zile am vorbit cu ea sa iesim afara a zis ca nu iese si ca imi va da mesaj cand intra in casa din clipa aia nu a mai dat nimic iar eu am insistat cu telefoane fara ca ea sa raspunda. Dupa care am sunat cu numar privat a raspuns, a bagat telefonul in buzunar, si era cu noul ei iubit. Acum dupa ce am deblocat-o de pe whatsapp mi-a dat mesaj " de ce m-ai deblocat nu te supara " razand spunand asta. Eu nu am vrut sa-i raspund. Dupa care m-a blocat ea. Dati-mi sfaturi ce ar trebui sa fac? Credeti ca inca mai tine la mine daca a dat mesaj pe wapp?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un barbat gelos merita sa fie inselat. Asadar, e normal ce ti s-a intamplat si bine-venit. Cat timp vei fi gelos, este perfect normal ca ea sa te insele si tu trebuie sa accepti. Probabil tine la tine, dar s-o fi saturat de gelozie si s-o fi gandit sa iti ofere exact ce meriti

| Freya1 a răspuns:

Tu esti sigur ca era cu noual ei iubit? Ca eu nu prea cred ca ea a raspuns la telefon si la bagat in buzunar pornit fiind.
Ori esti tu prea gelos si paranoic si s-a cam saturat fata de tine.Ori ea avea deja pe altcineva da tu nu pricepeai asta.
Daca tot ai prins-o ca te insala asa cum spui, de ce o mai deblocai si sunai?

| Anonymous010896 a răspuns (pentru Freya1):

Pai vorbea despre trecut gen mai tii minte cand mai dezbracat si etc etc iar eu nu am sunat sau am trimis mesaj doar am deblocat si ea mi-a trimis mesaj.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ar trebui sa iti gasesti alta iubita, fosta nu te merita.