| laurgabb a întrebat:

Eu când frec penisul pentru a ma masturba nu iese sperma dar daca ma uit la filme porno si frec penisul in îmi iese sperma e normal? Dau Funda la cel mai bun răspuns!

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Esti bolnav grav

| corbulalbrosu a răspuns:

Freac-o mai mult timp sau mai energic si pana la urma va ceda "insistentelor" tale. Excitatia provocata auditiv si/sau vizual doar ajuta deoarece amplifica/grabeste ejacularea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ar trebui sa fi excitat si cand o "freci" fara material.

| Emilian65 a răspuns:

Este normal sa se intample asa. De ce? Prima data este o excitare fortata, iar a doua oara este o excitare in urma vizionarii filmelor porno.

| ywar a răspuns:

Cred ca o mama de bataie sora cu moartea ti-ar fi numai buna sa te trezesti!

| 1234BLAZER1234 a răspuns:

Da, e normal. Încearcă să insişti mai mult pentru a sperma.