| necunoscut123 a întrebat:

sunt baiat si am 14 ani si ma masturbez, dupa ce ejaculez, numai pot sa ma mastubez, penisul devine sensibil si nu ma mai pot masturba? ce pot face in privinta cu asta pentru a ma mai masturba in continuare dupa ce ejaculez?

10 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Daca te mans odata dupa aceea sa no mai faci in aceeasi zi ok? in urmatoarea.

| Pho3nix a răspuns:

Frate, vezi ca treci pe rosu.

| Sun life a răspuns:

Poate ramai impotentlaughingrolling on the floor. si ai si probleme psihice shame on you

| alonet a răspuns:

Crema mentolata prelungeste erectia dar ca idee nu e o solutie, cauta si tu ceava mai creativ fa un sport si nu fi un pârligar care se ascunde dupa usa de la baie, ai grija in ce si pe unde ti-o bagi

| alonet a răspuns:

Fa-te cu lidocaina dupa ce ai erectie inainte sa ajungi sa ejaculezi, gasesti in farmacie... la vreo 18 lei

| rosto a răspuns:

Mai asteapta si tu ceva timp dupa ce o faci, esti nesatul?

| MakeLOveNoWar a răspuns:

Sincer copile, nu e problema de penis, tu a probleme posihice.

| Alinu7 a răspuns:

Du-te la doctor laughing

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Hoooo usor usor, crezi ca saracu penis face fata la atata presiune? Dupa ejaculare orice baiat se epuizeaza si are nevoie de pauza, asa ca nu e nimic grav la tine, dar las-o mai moale cu masturbatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...intrebarea e total ridicola... dar ca sa nu fiu rea eu ti-as zice sa o ii mai incet si asteapta momentul mult asteptat"cand iti vei pierde virginitatea". cu o fata*