| Vader_Odin_1996 a întrebat:

Am o intrebare jenanta. Nu stiu sa ma masturbez. Am un fel ciudat de a o face dar nu e normal. Pun penisul pe canapea si ma frec pana ejaculeaza. Imi spuneti va rog cum se face? Si luati in serios intrebarea pls.

Răspuns Câştigător
| mihaicelsfant a răspuns:

3 pasi: pasu 1 o iei in mana
pasu 2 o strangi
pasu 3 sus si jos din incheieturawinking

| Hammurabi a răspuns (pentru mihaicelsfant):

La pasul 3 nu crezi că ar fi mai corect "înainte și înapoi"?
Că dacă habar n-are iar tu îi spui "sus și jos", s-ar putea să o bălăngăne aiurea. rolling on the floor

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori ai?

| mihai69 a răspuns:

Și de ce crezi că metoda ta nu e normală? Deși majoritatea au o altă tehnică, nici a ta nu e greșită atât timp cât te duce la orgasm!
Pentru alte sugestii, există fime destule pe net și la TV pe posturile mai deocheate ca să mai fie nevoie să pierdem noi timpul aici să le descriem.

| EcceHomo a răspuns:

Cine ți-a spus că nu e normal?
Nu vezi că se lucrează la redefinirea "normalității"?

Canapeaua o cureți des?

| Quassaar a răspuns:

Salut! Mai, tu chiar o faci ca in "Războiul Stelelor".☺️. Ce întrebare este asta?! O iei in mână și o freci până vezi stele verzi..hehe