| DannySh a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat. Imi place de un baiat foarte mult, deci cind il vad simt fluturasi in stomac. E cam ciudat ca atunci cind ma vede spune SALUT repede, si isi aranjeaza parul, deci se rusineaza. Am participat impreuna la un concurs, si deci vorbeam destul de normal. Degraba va fi disco cu scoala pentru anul nou. Si as vrea sa se intimple ceva... cum credeti ma place, sau?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca isi face curaj sa stea cu tine, de exemplu.
Poti sa-i dai si tu 1-2 semne, arunca-i priviri, baga-te in seama sa vezi daca are chef de tine... Dar nu in exces. Daca te-ar place, ar petrece timp cu tine, la prima ocazie.
Doar ofera-i ocaziile, si vezi cum reactioneaza.

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Daca te placea te invita la suc, dar nu a facut-o

| R0R0 a răspuns:

Poate te place, dar e prea rusinos ca sa recunoasca

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Prea putine detalii pentru a-mi da seama daca da semne de atractie fata de tine. Si-a aranjat parul si ati vorbit. Wow...

| December a răspuns:

E posibil sa te placa. Poate ca un pic mai timid. Trebuie sa faci tu primul pas poate. Intra tu in vorba cu el, stai pe langa el, fa unele gesturi (evident totul cu moderatie) si vezi cum reactioneaza.

| user924849874 a răspuns:

Acestea sunt semne ca te place.credema,nu trebuie sa ai nicio indoiala

| DannySh explică (pentru user924849874):

Dar ce semne mai pot aparea ca ma place?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru DannySh):

Daca isi face curaj sa stea cu tine, de exemplu.
Poti sa-i dai si tu 1-2 semne, arunca-i priviri, baga-te in seama sa vezi daca are chef de tine... Dar nu in exces. Daca te-ar place, ar petrece timp cu tine, la prima ocazie.
Doar ofera-i ocaziile, si vezi cum reactioneaza.