| Abcdeabc a întrebat:

M-am indragostit de un baiat cu 1 an mai mic de mine. El e a8a, eu a9a.Suntem in aceeasi scoala, si il stiu din vedere de foarte mult timp.Il simpatizez de anul trecut...partea aiurea e ca nici macar nu vorbim, doar ne salutam si atat.nu am vorbit niciodata, dar el a fost cel care a inceput sa ma salute.Am mai avut 3 prieteni, dar simt ca niciodata nu m-am mai indragostit asa, cand il vad pur si simplu ma pierd! In fiecare pauza stam amandoi in fata scolii, fiecare cu prietenii nostri.ciudat e ca inainte nu statea deloc in fata scolii, deloclaughingcredeti ca si-a dat seama ca il plac? sau...credeti ca ma place si el si e la fel de timid?straight faceEu sincer am fluturasi in stomac toata ziua:dprietenele imi zic sa intru in vorba cu el, sa il intreb ce face etc. dar fac pe mine inainterolling on the floorglumesc!happyDeci, parerea voastra`?big grinHELP!

3 răspunsuri:
| aLiNtUshQa a răspuns:

Eu zic sa incepi sa vorbesti cu el.intrebari banale de genul: cum la tine? ce lectie ai? viata e una, traiestio!

| JulietteJokes a răspuns:

Intra in vorba cu el discuta despre ceva

| anishka a răspuns:

Eu zic sa incerci in primul rand sa vorbiti asa ca amici nu iti forta norocul daca e sa fiti iubiti bine daca nu gandeste pozitiv.Ai o viata inaintebig hug Succces :*